تعمیر هشبرد ماینر

ماینر و همان دستگاه استخراج ارزهای الکترونیکی امروزه در بازار تنوع  زیادی پیدا کرده است اما قبل از خرید ماینر باید تحقیق کنیم که کدام یک از دستگاه های موجود در بازار آسیب پذیری کم تری دارد .بدون شک دما روی این دستگاه ها بسیار حساس هست و بالا رفتن دما باعث خرابی سریع هشتبرد می شود چرا که مهم ترین قطعه اصلی و همچنین گرانترین قطعه موجود در ماینر هشتبرد می باشد که از لحاظ قیمتی هم خرید، و هم تعمیر هشبرد ماینر نسبت به دیگر قطعات هزینه ی بالا تری دارد.

بسیاری از دستگاههای موجود در بازار  مانند s17+ ، s17 pro ، t17 ،s17،  t17 plus، t17e روی سایلنت باکس حساس بوده پس از گذاشتن این دستگاهها در داخل سایلنت باکس باعث بالا رفتن دمای   هشتبردها  میشود باید توجه داشته باشیم که با توجه به نوع دستگاه دمای  هشتبرد های اصلی از دمای استاندارد بیشتر نشود دمای استاندارد دستگاه های مختلف با هم فرق دارد.

گاها این اشتباه که دمای اتاق یا محل نگهداری دستگاه ماینر خنک است باعث عواقب جبران ناپذیری برای دستگاه ماینر به همراه دارد ، حتی اگر دمای اتاق خنک و سرد است، ممکن است دمای هوای ورودی به خاطر تجمع گرد و غبار یا دلایل دیگر خیلی بالا برود . در این صورت برای رسیدن به دمای نرمال ماینر نیاز است که دستگاه گردگیری و تمیز شود.یا فضای هوای سرد  و گرم جدا شود.

تعمیر هشتبرد ماینر

هزینه تعمیر هشبرد ماینر

هزینه تعمیر هشبرد ماینر بستگی به نوع و قیمت کلی دستگاه و قطعات مصرفی که مورد نیاز هست دارد در رویالکو دستگاه بعد از تست و عیب یابی رایگان اعلام هزینه می شود و در صورت رضایت تعمیر می شود.

ضمانت تعمیر هشبرد ماینر

پس از تعمیر هشبرد ماینر،24 ساعت توسط رویالکو تست می شود و پس از اطمینان دستگاه آماده تحویل می باشد بعد از تحویل نیز دستگاه 24 ساعت ضمانت دارد تا در اثر هر گونه مشکلی مجدد رایگان  تعمیر شود .

پس از تعمیر هشتبرد اطلاعاتی راجع به دمای دستگاه و محیط داده می شود تا دستگاه مجدد دچار مشکل نشود.باید در نظر داشته باشید که چه عاملی باعث خرابی دستگاه شده تا دوباره آسیب نبیند.

مرکز فوق تخصصی تعمیر ماینر رویالکو تعمیر هشبرد ،کنترل برد، پاور ،با ضمانت و گارانتی -تعمیر هشبرد s17 -تعمیر هشبردt17

  09930828472

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب اخیر

فهرست