آموزش حل مشکل بالا نیامدن فریمور واتس ماینر M3 با دانگرید

 

آموزش حل مشکل بالا نیامدن فریمور واتس ماینر M3 با دانگرید

 

برای دستگاه های ماینر واتس ماینر M3 که آپگرید نمی شوند یا پیغام خطا می دهند.. فایل زیر را دانلود کنید وارد پوشه H3 card firmware شده و نرم افزار PhoenixCard.exe را اجرا می کنید و بایتسی حالا مموری کارتی که به کامپیوتر وصل کردید را بشناسد. حالا فایل دوم موجود در فایل زیپ شده زیر را (WhatsMiner-SDCard-Burn-Image-H3-20171128.18.2.img) از بخش image در نرم افزار انتخاب کرده و دکمه Burn را بزنید تا image فایل بر روی مموری کارت کپی شود. توجه کنید که بعد از کپی بصورت ظاهری فایلی داخل مموری کارت شما نشان داده نمی شود.حالا کارت را خارج کرده و داخل دستگاه قرار می دهید.

 

دانلود فایل Downgrade

 

بالا نیامدن فریمور واتس ماینر M3

 

وقتی دستگاه خاموش است MicroSd را به دستگاه وارد میکنیم و پس از روشن شدن دستگاه حدود یک دقیقه طول میکشد تا چراغ های دستگاه خاموش شده و دور فن ها نیز صفر می شود و دستگله دانگرید می گردد. حالا دستگاه را از برق کشیده و MicroSd را خارج کرده ولن را به دستگاه متصل کرده و سپس یک فریمور جدید برای دستگاه بایستی نصب گردد.

 

 

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

    پاسخ
  • It was not simply because she was not in a position of accomplishing it nonetheless it was merely bargain essay crafting provider seeing that she cherished the best way which i wrote | She felt like my phrases would.

    پاسخ
  • It was not simply because she was not equipped of executing it even so it was quickly affordable essay producing support since she beloved how which i wrote | She felt like my phrases would.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست