نوشته‌های تازه

یکی از مهمترین قطعات ماینر پاور می باشد که مانند هشبرد  روی دما بسیار حساس می باشد.و خرابی آن موجب تعمیر پاور ماینر می شود .یکی از ماینر هایی که پاورش به دما خیلی حساس می باشد پاور ماینر m3 هست که یکی از قدیمی ترین انواع ماینر می باشد و دیگر تولید هم نمی شود.

در حالت کلی کار ماینر تبدیل ‌ولتاژ AC به ولتاژهای متفاوتی از DC ‌‌می‌باشد؛ یعنی به روش سوئیچینگ، عمل رگولاسیون را انجام می دهد‌.

پاور ماینر ولتاژهای مادربرد، رم، سی پی یو،کارتهای روی دستگاه ماین را تامین می کند.مانند پاور کامپیوتر و لبتاپ

تعمیر ماینر رویالکو

برای جلوگیری از خراب شدن ماینر و مخصوصا پاور و هشبرد باید دمای دستگاه را پایین نگه داریم و هر چند وقت یک بار دستگاه را سرویس نماییم تا خاک و گرد موجب آسیب زدن به دستگاه نشود.مهمترین جایی که در سرویس و تمیز کردن دستگاه باید در نظر بگیریم فن های ماینر می باشد با دستمال کاغذی و شیشه پاک کن تا حد ممکن پره های فن را تمیز نمایید.هم فن پاور و هم خود فن های دستگاه که یکی از آن ها ورودی هوای سرد و دیگری خروچی هوای گرم می باشد.

تعمیر پاور ماینر

تعمیرات فوق تخصصی انواع پاور ماینر در مرکز فوق تخصصی رویالکو، از چمله مرایای تعمیر پاور ماینر  در رویالکو انجام سربع و گارانتی تعمیرات می باشد.09930828472

تعمیرات تخصصی انواع هشبرد، کنترل برد و پاور
whatsminer
M50, M53،M30+,M30++,M32,M31,M21,M20
power (P21,P21E,P221,P22W)

Antminer s19,S17 ,S17+ , S17e , T17 ,T17+ , T17e و ….

تعمیر ماینر هلیوم و سایر دستگاه هایی که ممکن است در لیست مشاهده نکنید اما رویالکو قادر است به بهترین نحو تعمیر و به شما تحویل نماید.

کرج پاساژ دانشکده طبقه سوم(آخر) سمت چپ نیم پله
09930828472

مطالب اخیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up